Huawei’nin FreeBuds 4E 2024 modeli daha uzun pil ömrüyle geliyor

Huawei’nin yeni kulaklık modeli FreeBuds 4E 2024, piyasaya sürüldü. Bu model, evvelki FreeBuds 4E‘nin birçok özelliğini korurken, bilhassa pil ömrü konusunda değerli iyileştirmeler sunuyor. Yeni FreeBuds 4E 2024, 14.3mm dinamik şoförü, 40KHz frekansı ve yarı açık tasarımı üzere teknik özelliklerle dikkat çekiyor. Ayrıyeten, Faal Gürültü Engelleme 2.0 teknolojisi ve net davet sesi için üç mikrofon ile çevresel gürültü engelleme özelliğini de bünyesinde barındırıyor.

Pil ömrü, yeni modelin en dikkat cazip yükseltmelerinden biri olarak öne çıkıyor. Şarj kutusuyla birlikte, gürültü engelleme kapalıyken 26 saate kadar oynatma mühleti sunan kulaklık, bu özelliğiyle evvelki modele nazaran dört saatlik bir artış sağlıyor. Gürültü engelleme açıkken bile kutu, 17 saatlik bir kullanım imkanı sunarak, evvelki modelin 14 saatlik mühletini geride bırakıyor. Kulaklıkların kendilerinin pil ömrü ise, gürültü engelleme kapalıyken 4 saat, açıkken 2.5 saat olarak evvelki modelle emsal düzeylerde kalıyor.

Huawei’nin FreeBuds 4E 2024 modeli daha uzun pil ömrüyle geliyor

Bluetooth 5.2 takviyesi ile iki aygıta birebir anda bağlanabilme özelliğine sahip olan FreeBuds 4E 2024, kullanıcıların beklentilerini karşılamak için tasarlanmış. Lakin, evvelki modelde bulunan IP64 toz ve suya dayanıklılık derecesinden bahsedilmemesi dikkat cazip. Renk seçenekleri açısından da, yeni model Frost Gümüşü ve Seramik Beyazı olmak üzere sadece iki renk seçeneği sunuyor ve bu, evvelki modelin sunduğu üç renk seçeneğinin altında kalıyor.

Çin’de satışa sunulan Huawei FreeBuds 4E 2024, 699 yuan (98$) fiyat etiketine sahip. Lakin hudutlu bir mühlet için 499 yuan (84$) üzere özel bir teklifle satın alınabiliyor. Bu kulaklıklar, Huawei Mall üzerinden temin edilebiliyor. Bu yenilikler ve fiyat avantajları, kullanıcıların yeni FreeBuds 4E 2024’ü tercih etmesi için değerli nedenler ortasında yer alıyor.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)