Intel Core İşlemcili 2024 ASUS Vivobook Classic Serisi Tanıtıldı

ASUS Vivobook 14 X1404 ve X1405, ASUS Vivobook 15 X1504, ASUS Vivobook 16 X1605 ve ASUS Vivobook 17 X1704’ün başını çektiği, tanınan ASUS Vivobook Classic serisi günlük dizüstü bilgisayarların güncellenmiş beş modeli tanıtıldı.

En yeni Intel Core 7 işlemciler (Seri 1), 16 GB RAM ve 1 TB’a kadar SSD ile problemsiz performans sunuyor. IceBlade fan ve iki adede kadar ısı borusuna sahip çift havalandırmalı soğutma sistemi sessiz ve verimli soğutma sağlıyor. Uzun ömürlü 50 Wh’a kadar pil, kullanıcılara daha fazla özgürlük sağlarken, ultra süratli ilişki için WiFi 6’ya yer veriliyor. Öteki faydalı tasarım özellikleri ortasında kristal netliğinde bağlantı için en yeni ASUS AI gürültü önleyici ses teknolojisi ve GlideX, MyASUS ve ScreenXpert üzere üretkenliği artıran ASUS uygulamaları yer alıyor.

ASUS Vivobook 16, %100 sRGB renk gamına sahip üstün 2.5K (2560 x 1600) çözünürlüklü ekranı ve 144 Hz yenileme suratı ile çarpıcı bir görsel tecrübe sunuyor. ASUS Vivobook 14 ve 16, 16:10 en uzunluk oranına kadar geniş bir ekrana sahipken, ASUS Vivobook 15 ve 17 geniş ekran 16:9 en uzunluk oranına sahip ve ASUS Vivobook 15 hassas bir dokunmatik ekrana sahip. Tüm ekranlar, uzun izleme seansları sırasında göz konforu sağlamak için TÜV Rheinland düşük mavi ışık sertifikasına sahip.

İnce ve hafif tasarım, modaya uygun renk seçenekleriyle tamamlandı. 180° düz menteşe kolay iş birliği ve paylaşıma imkan tanıyor ve kapsamlı G/Ç özellikleri ortasında güç iletimli bir USB C® 3.2 Gen 1 irtibat noktası, iki USB 3.2 Gen 1 Tip A ilişki noktası, bir USB 2.0 ilişki noktası, bir HDMI® 1.4 irtibat noktası ve bir ses birleşik jakı bulunuyor.

Diğer özellikler ortasında; anında kapalılık için HD 3DNR web kamerası üzerinde fizikî bir web kamerası kalkanı, tam boyutlu bir ASUS ErgoSense klavye, parmaklar için azamî alan sağlayan mega boyutlu bir dokunmatik yüzey, kolay data girişi için isteğe bağlı bir ASUS NumberPad 2.0 (yalnızca 14 inç modellerde) ve dokunmatik yüzey üzerinde isteğe bağlı bir parmak izi sensörü bulunuyor. Tüm modeller, ziyanlı virüs ve bakterilerin bulaşmasını azaltmak için ASUS Antimicrobial Guard Plus ile korunuyor.

Vivobook Classic serisi dizüstü bilgisayarlar artık %100 geri dönüştürülebilir ambalajlarda sunuluyor ve güç verimliliği ENERGY STAR® standardını geride bırakıyor. Dayanıklılığı sağlamak için dizüstü bilgisayarlar en katı MIL-STD-810H ABD askeri sınıf standardına nazaran test edildi.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)