LG’nin yeni OLED oyuncu monitörü yüksek parlaklık ve yenileme suratı sunuyor

LG, oyun severler ve e-spor tutkunları için ülkü olan yeni OLED oyun monitörü LG 27GS95QE’yi tanıttı. 2K çözünürlüğe sahip bu yeni monitör, 240Hz üzere yüksek bir yenileme suratı sunuyor. Ayrıyeten 1000 nitlere varan zirve parlaklığı ile 26.5 inçlik bir ekrana sahip. LG’nin bu yeni monitörü, bilhassa oyun uygulamaları için epeyce uygun.

LG 27GS95QE modeli, 0.03ms üzere son derece düşük bir GtG reaksiyon müddetine sahip ve DisplayHDR True Black 400 çözünürlüğü sunuyor. DCI-P3 renk gamının %98.5’ini kapsarken, monitörün olağan kullanımdaki parlaklığı 275 nit olarak ayarlanabilir, lakin bu paha 1000 nite kadar çıkarılabilir.

LG’nin yeni OLED oyuncu monitörü yüksek parlaklık ve yenileme suratı sunuyor

Yeni LG OLED oyun monitörü, AMD FreeSync Premium ve NVIDIA G-Sync’i destekliyor. Monitörde bulunan arabirimler ortasında HDMI 2.1 ve 4 kutuplu bir kulaklık girişi yer alıyor. Ayrıyeten AGLR anti-parlama teknolojisi ve LG Live Color Düşük Mavi Işık teknolojisi üzere özelliklerle donatılmış.

Çin’de satışa sunulan LG OLED oyun monitörünün perakende fiyatı 5,999 yuan olarak belirlenmiş ve JD.com üzerinden satın alınabilir. Yeni LG OLED oyun monitörünün küresel pazarda ne vakit satışa sunulacağına dair şimdi bir bilgi bulunmuyor. Monitörün, Çin dışındaki kimi pazarlarda da satışa sunulması bekleniyor. Monitörün başlangıç fiyatının ne kadar müddetle geçerli olacağı ve yepyeni fiyatına ne zaman döneceği konusunda ise net bir bilgi mevcut değil. LG OLED oyun monitörü hakkında daha fazla ayrıntı, markanın resmi web sitesinden incelenebilir.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)