Logitech’in yeni oyun faresi özellikleriyle göz dolduruyor

Logitech, profesyonel oyuncuları amaç alarak piyasaya sürdüğü G Pro X Superlight 2 kablosuz oyun faresini Hindistan piyasasına sundu. Bu fare, piyasadaki en hafif ve en süratli farelerden biri olarak biliniyor. Yalnızca 60 gram tartısındaki bu fare, oyuncular için yüksek performans vaat ediyor.

G Pro X Superlight 2‘nin öne çıkan özelliği, HERO 2 Sensörüdür. Bu sensör, saniyede 500 inç üzerinde takip suratı ve 32.000 DPI sunuyor. Tasarım açısından, özgün PRO Superlight’ın dizaynını koruyarak, yalnızca 60 gram tartısında ergonomik bir dizayna sahip. Hem sol hem de sağ elini kullanan oyuncular için uygundur. PTFE ayaklara sahip olan bu fare, her türlü yüzeyde pürüzsüz ve kolay kaydırma imkanı sunuyor.

Logitech’in yeni oyun faresi özellikleriyle göz dolduruyor

Batarya ömrü konusunda da epeyce argümanlı olan G Pro X Superlight 2, tek bir şarjla 95 saate kadar kullanım sunuyor. USB Type-C portu sayesinde şarj etmek hayli kolay. Logitech’in G Hub uygulaması ile fare ayarlarınızı bir fare modelinden başkasına kolaylıkla aktarabilirsiniz. Uygulama, yeni bir hassasiyet arayüzü sunarak X/Y ekseni denetimleri ve evvelce ayarlanmış hassasiyet seçenekleri sunuyor.

Bu yüksek performanslı oyun faresinin resmi fiyatı 16.995 Rs (205$). Lakin Amazon’da 2.300 Rs indirimle 14.695 Rs’ye (175$) alabilirsiniz. Farenin Siyah, Magenta ve Beyaz olmak üzere üç renk seçeneği bulunuyor.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)