MediaMarkt, Türkiye’nin Yeni Teknoloji Tecrübesi Mağazası Tech Arena’yı Özel Bir Kampanyayla Açıyor

MediaMarkt, Cumhuriyet’in 100. Yılında Türkiye’deki büsbütün tecrübe odaklı yeni konsept mağazasını açıyor. 29 Ekim’de açılışı yapılarak tüketicilerle buluşacak olan mağaza, MediaMarkt’ın Türkiye’deki birinci Tech Arena konsept mağazası olacak.

MediaMarkt, Tech Arena konsept mağazasının açılışına özel çeşitli kategorilerde, 2 gün sürecek bir açılış kampanyası da gerçekleştirecek. 29-30 Ekim tarihlerinde Tech Arena mağazasında geçerli olacak açılış kampanyası kapsamında;

  • Apple iPhone 11 64 GB Akıllı Telefon 21.999 TL’den,
  • Lenovo IDEAPAD Dizüstü Bilgisayar 12.499 TL’den
  • Philips 50PUS8808/ Uydu Alıcılı Smart 4K UHD LED TV 18.999 TL’den,
  • Dyson V8 Şarjlı Dik Süpürge 9.999 TL’den
  • Tefal FW201 EASY FRY Fritöz 7.299 TL’den
  • Bosch SMS4IKI51T Bulaşık Makinesi 12.499 TL’den satışa sunulacak.

“Markaların ve Teknolojinin Evi” olarak konumlandırılan bu yeni konsept, tüketiciler ve markalar ortasında bir köprü misyonu üstlenerek her iki tarafa da eşsiz bir tecrübe sağlayacak. 6500 m2’lik alanıyla 19 farklı ünlü markanın butikleri ve satış alanındaki küçük tecrübe alanları ile en yeni teknolojileri ziyaretçiler ile buluşturacak olan mağaza, tüketicilere eşsiz bir atmosferde teknoloji trendlerine dokunarak eserleri direkt deneyimleme imkanı sunacak.

Dünyadaki 7’nci, Türkiye’deki birinci konsept mağazasını açacak olan MediaMarkt, Tech Arena mağazası ile odak noktasına müşteri tecrübesini alarak tüketicilere eşsiz bir alışveriş tecrübesi sunmayı hedefliyor.

Tüketiciler kampanyaya dair detaylara MediaMarkt – Tech Arena adresinden ulaşabilirler.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)