MediaMarkt’tan 10.000 Fidanlık Hatıra Ormanı

“Daha İyiye” vizyonuyla daha sürdürülebilir bir dünya için çalışmalarına devam eden MediaMarkt, TEMA Vakfı aracılığı ile Gaziantep Çınarlı ağaçlandırma alanına 10.000 fidan bağışlayarak MediaMarkt Hatıra Ormanı’nı oluşturdu.

Avrupa’nın açık orta bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, hayatın her alanında kullandığımız teknolojik eserleri kullanıcıları ile buluşturmaya devam ederken “Daha İyiye” vizyonuyla hepimizin ortak meskeni olan dünyamızı daha sürdürülebilir kılmak için çalışmalarını sürdürüyor. Gelecek jenerasyonlara daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için çalışan MediaMarkt, bu alandaki projelerini süratle hayata geçirmeye devam ediyor.

Bu kapsamda ülkemizi daha fazla ağaçlandırmak için TEMA Vakfı aracılığı ile Gaziantep Çınarlı ağaçlandırma alanında 10.000 fidanlık bir Hatıra Ormanı oluşturan MediaMarkt; alışveriş sonrası kendilerine e-posta ile iletilen memnuniyet anketini doldurarak MediaMarkt Hatıra Ormanı’nın oluşturulmasına katkıda bulunan müşterileriyle birlikte, sürdürebilir bir geleceğe adım atmayı destekliyor.

Teknolojik eserleri kullanıcılara en âlâ tecrübesi yaşatarak sunan MediaMarkt, sunduğu eserlerle müşterilerinin hayatını güzelleştirmeyi hedefliyor. Bunu yaparken de dünyaya katkı sunmayı ve onu sürdürülebilir kılmayı hedefliyor. Sürdürülebilirliği bir projeden çok, yaşamaya paha bir geleceği sağlamak üzere takınılan bir davranış biçimi olarak gören MediaMarkt, bu yolda müşterileri ve çalışanlarıyla birlikte attığı küçük adımlarla büyük bedeller yaratacağına inanıyor.

MediaMarkt, “Daha İyiye” diyerek, daha yaşanabilir bir dünya için ardımızda bıraktığımız izleri azaltmak ve geleceğe daha sürdürülebilir bir miras bırakmak üzere önümüzdeki periyotta de projelerini hayata geçirmeye devam edecek.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)