Monster Notebook ve PUBG: BATTLEGROUNDS ile ‘Monster 29 Ekim Kupası’ Başlıyor

Ülkemizin en güzel PUBG kadrolarının iştirakiyle gerçekleştirilecek ‘Monster 29 Ekim Kupası’nda geri sayım başladı.  26, 27, 29 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek turnuvada; açık elemeden yükselecek 10 kadro, turnuvaya davetli 6 grup ile finalde 60.000 TL ödül havuzu için çaba edecek.

Yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar, etraf ünitesi eserleri alanında faaliyet gösteren Monster Notebook, PUBG: BATTLEGROUNDS ve eSports360 iş birliği ile hayata geçen ‘Monster 29 Ekim Kupası’, açık elemeler ve büyük final olarak 2 çeşitte tamamlanacak. Turnuvanın, açık elemeler ayağı 26, 27 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek.  Her gün 5 grup olmak üzere toplamda 10 grup elemeler sonunda büyük finalde çaba etme hakkını elde edecek.

Büyük final; Miramar, Erangel ve Taego haritalarında (MMTEE harita düzeninde) oynanacak 5 maçlık seri üzerinden gerçekleşecek. En fazla puanı toplayan ekip 29 Ekim’de şampiyonluğa ulaşacak. 26, 27, 29 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek turnuva, her gün saat 19.00’da PUBG Türkiye resmi Twitch kanalından canlı olarak yayınlanacak. Turnuvaya davetli ekipler önümüzdeki günlerde PUBG toplumsal medya hesabı üzerinden duyurulacak.

Monster Notebook Küresel Pazarlama Yöneticisi Birol Sülük, “Oyun bilgisayarı denildiğinle akla gelen birinci marka olan Monster Notebook olarak eser, hizmet ve üstün müşteri tecrübesi kanadındaki gücümüzle ekosistemi bir bütün olarak görüyoruz. Gerçekleştirdiğimiz iş birliğinin ekosistemin gelişimi için epeyce kıymetli olduğunu düşünüyoruz.  Oyun bilgisayarı alanındaki öncülüğümüzün yanı sıra espora verdiğimiz takviyelerle de hem oyunculara hem dal paydaşlarına hem de dalın geneline örnek olma misyonu taşıyoruz. Espora verdiğimiz dayanağı sürdüreceğiz.” dedi.

  • Birinci kadro: 25.000 TL
  • İkinci kadro: 15.000 TL
  • Üçüncü grup: 8.000 TL
  • Dördüncü grup: 4.000TL
  • Beşinci grup: 3.000 TL
  • Altıncı grup: 2.500 TL
  • Yedinci grup: 1.500 TL

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)