NASA generalinin telefonundan sızdırıldı! Bunlar uzaylı imajları olabilir mi?

Şimdiden uyarmamız lazım. İmgeler kimi okurlarımız için önemli manada rahatsızlık verici olabileceğinden dolayı bunları haberimize koymadık. Ama ben illa NASA generalinin telefonundan sızan uzaylı imajlarını görmek istiyorum diyorsanız tüm fotoğraflara buraya tıklayarak haberin kaynağından göz atabilirsiniz.

Yakın periyotta uzaylılar toplumsal medyanın en çok konuşulan konusu olmuştu. Ortaya binlerce tez atılmıştı. Bu gelişmelerden sonuncusu ise sızdırılan uzaylı belgeleriydi. Bu evraklar hakikaten de vahimdi.

Şimdi ise son bir gelişme ile bu uzaylı konusu tekrardan ateşlendi. Tezlere nazaran bir NASA generalinin telefonu hacklenmiş. Ancak değerli olan nokta ise bu telefondan sızdırılan uzaylı fotoğrafları. Manzaralar hakikaten de korkunç. İşte gelişmeye dair tüm ayrıntılar.

NASA generalinin telefonundan sızdırıldı! Bunlar uzaylı imajları olabilir mi?

İddialara nazaran hackerler telefona sızdıktan sonra uzaylı fotoğrafları araştırmaya başlamış. Kimi şifrelenmiş belgeleri eledikten sonra karşılarına çıkan manzaraları görünce şoka uğramışlar. 

Söylentiye nazaran hackerler, daha evvel görülmemiş korkunç uzaylı fotoğraflarıyla karşılaşmışlar. Bu fotoğraflar da sosyal medyaya sızınca olay uygunca büyümüş durumda. Lakin fotoğraflar birçok yerden kaldırılmış. Pekala bu fotoğraflarda ne vardı?

Bazı şahıslar bu fotoğrafların uzaylılara ilişkin olduğunu söylüyor. Kimileri ise imajların büsbütün kurgu olduğunu ve NASA generalinin telefonunun olayının asla olmadığını söylüyor. 

Yine de şu an için durum hala söylentiler ve komplo teorileri düzleminde bulunuyor ve daha fazla araştırma ve doğrulama bekliyor. Bu tezleri destekleyecek somut ispatlar yahut NASA‘dan resmi açıklamalar şimdi ortaya çıkmadı. Bakalım ilerleyen devirlerde uzaylılar hakkında neler göreceğiz?

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)