NASA uzaylı fotoğraflarını paylaştı! İnanılmaz manzaralar, uzaylılar aramızda!

Haberimizin en başında belirtelim. Bu fotoğraflar birtakım okurlarımız için ziyadesiyle rahatsızlık verici olabileceğinden ötürü bunları sayfamıza koymadık. Ancak ben bu uzaylı fotoğraflarını görmek istiyorum diyorsanız buraya tıklayarak haberin kaynağından imgelere ulaşabilirsiniz. 

Evrende tek miyiz? Uzaylılar var mı, yok mu? Aramızdalar mı? Neredeler? Bu soruları insanlığın en başından beri soruyoruz. UFO‘lar, Meksika‘daki tanıtılan yeni uzaylı derken 2023 yılını bitiriyoruz fakat artık tam yıl bitmeden NASA büyük bir paylaşım yaptı. Bu paylaşım ile toplumsal medya da süratle karıştı. Karıştıran şey ise NASA‘nın ilk defa uzaylı fotoğrafları paylaşmasıydı. İşte tüm ayrıntılar.

NASA uzaylı fotoğraflarını paylaştı! İnanılmaz imajlar, uzaylılar aramızda!

Peki bu paylaşılan fotoğraflar ortasında neler var? Fotoğraflar, NASA‘nın uyduları tarafından yakalanan gizemli varlıkları ve tanımlanamayan uçan objeleri (UFO‘lar) tasvir ediyor. İmgelerin epeyce ürkünç olduğunu söylemek yanlış olmaz. Toplumsal medyada birden fazla kişi imajların inanılmaz olduğunu belirtiyor. 

Fotoğraflar arasında en çarpıcı olan ise, belli bir pozisyonun sert toprağında yürüyen insansı bir figürü gösteriyor. Bu figür, metal bir kıyafet ve kask giydiği görünüyor ve gelişmiş uzaylı medeniyetlerin Dünya’da yaşadığı mümkünlüğü hakkında soruları gündeme getiriyor. Kimileri bu varlıkların yüzyıllardır gelişmiş teknolojileri sayesinde gizlenmiş formda Dünya’da yaşadığını sav ediyor.

Başka bir şaşırtan imaj, Dünya’nın atmosferinde süzülen parlayan çanak gibisi objelerin bir formasyonunu gösteriyor. Bu UFO‘lar, daha evvel NASA tarafından belgelenmiş hiçbir uçak yahut göksel objeye benzemiyor, bu da onların kökeni ve maksadı hakkında geniş çapta spekülasyona neden oluyor.

Ancak birtakım uzmanlar bu fotoğrafları paylaşan NASA hesabının düzmece olduğunu söylüyor. Kimileri ise gerçek olduğunu söylüyor. Bu tartışmalardan sonra kelam konusu hesap paylaşımını çabucak sildi. Bu sebepten ötürü bu fotoğrafların gerçek olup olmadığını NASA‘nın kendisi tarafından doğrulanmadığı sürece öğrenemeyeceğiz.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)