Noise’un Buds Xero kulaklığı özellikleriyle ve fiyatıyla dikkat çekiyor

Noise, Hindistan’da Buds Xero ismini verdiği yeni TWS kulaklık modelini piyasaya sürdü. Chrome Siyah, Chrome Bej ve Chrome Mavi olmak üzere üç renk seçeneğiyle sunulan bu kulaklıklar, şık ve hafif bir dizayna sahiptir. Eser, PEEK ve titanyum gereçlerden yapılmış 12.4mm şoförler kullanarak yüksek sadakatli akustik performans sunmakta ve net bir ses tecrübesi sağlamaktadır. Adaptif Hibrit Aktif Gürültü Engelleme (ANC) özelliği ile 50dB’ye kadar gürültü azaltma kapasitesine sahip olan kulaklıklar, çevresel şartlara nazaran şahsileştirilmiş ses denetimi için üç ANC modu (Şeffaf, Hafif ve Derin) sunmaktadır. Ayrıyeten, ses kalitesini artıran Sound+ algoritması sayesinde davet kalitesi güzelleştirilmiştir.

Oyuncular ve görüntü meraklıları için Buds Xero, ses ve manzara ortasında problemsiz bir senkronizasyon sağlayan 50ms’ye kadar düşük gecikme moduna sahiptir. Kulaklık algılama takviyesi ile kulaklıklar çıkarıldığında yahut takıldığında otomatik olarak sesi durdurup oynatma özelliği kullanım kolaylığı sağlar.

Noise’un Buds Xero kulaklığı özellikleriyle ve fiyatıyla dikkat çekiyor

Bluetooth v5.3 bağlantısı ile aygıtlara süratli ve stabil bir halde bağlanabilir, müzik çalma ve davetleri sezgisel dokunmatik denetimler ile yönetebilirsiniz. Ayrıyeten, şarj kutusu açıldığında kulaklıkların eşleşme moduna geçmesini sağlayan Hyper Sync teknolojisi bulunmaktadır.

Kulaklıklar, toplamda 50 saate kadar oynatma müddeti sunan etkileyici bir pil ömrüne sahiptir. Instacharge süratli şarj özelliği ile yalnızca 10 dakikada 6 saatlik oynatma mühleti sağlar. IPX5 derecesine sahip olan kulaklıklar, sıçrama ve ter direnci sunarken 1 yıl garantili olarak gelmektedir.

Buds Xero, 3.999 rupi (yaklaşık 48,38$) başlangıç fiyatıyla 8 Şubat’tan itibaren Noise’un web sitesi, Flipkart ve Amazon.in üzerinden satın alınabilir olacak.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)