OnePlus Buds 3’ün pil ve şarj özellikleri ortaya çıktı

OnePlus, 23 Ocak’ta Hindistan ve global pazarlar için en yeni OnePlus 12 serisini tanıtacak. Tıpkı gün, Hindistan pazarına yönelik OnePlus Buds 3 kulaklıklarını da piyasaya sürecekler. Bu yeni kulak içi kulaklıklar, kullanıcılara kusursuz bir tecrübe vaat ediyor. OnePlus Buds 3‘ün, 10 dakikalık şarjla 7 saatlik bir oynatma müddeti ve şarjı bitmeden 44 saatlik bir oynatma müddeti sağladığı biliniyor. Kulaklıklar, göz alıcı Mavi ve Metalik Gri renk seçenekleriyle sunulacak.

OnePlus Buds 3, Çin’de geçen ay OnePlus Ace 3 akıllı telefonla birlikte tanıtıldı ve Çin versiyonunun özellikleri zati biliniyor. Kulaklık, her biri 4.8 gram yükünde olan saplı bir dizayna sahip. 10.4mm kompozit diyafram bas ünitesi, ayrıntılı yüksek sesler ve derin bas sağlıyor. Üç mikrofonlu AI sistemi ile 49dB faal gürültü engelleme özelliği, art plan gürültüsünü %99.6 oranında azaltıyor.

OnePlus Buds 3’ün pil ve şarj özellikleri ortaya çıktı

LHDC 5.0 Hi-Res takviyesi ile yüksek kaliteli ses transferi, 96kHz örnekleme oranı ve 1Mbps kablosuz iletim suratı sunuyor. Oyuncular için özel oyun ses efektleri, yeni ses alanı genişlemesi, 3D mekansal ses efektleri ve daha net ve sürükleyici oyun içi sesler için 94ms düşük gecikme mühleti bulunuyor. Gürültü engelleme kapalıyken 44 saat kullanım mühleti ve 7 saat müzik oynatma sağlayan süratli şarj özelliği dikkat çekiyor. IP55 derecesi ile toz ve suya karşı dayanıklılık sunuyor. İlişki için Bluetooth 5.3 kullanılıyor.

Bu yeni kulaklıklar, hem günlük kullanım hem de oyun tecrübesi için eksiksiz bir seçenek oluşturuyor. Şık tasarımı, uzun pil ömrü ve yüksek ses kalitesiyle, kullanıcıların beklentilerini karşılamayı hedefliyor. OnePlus, bu yeni eserleriyle teknoloji dünyasında yeniden isminden kelam ettirecek üzere görünüyor.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)