Philips Hue yeni oda lambasıyla dikkatleri üzerine çekti

Philips Hue‘nin İtalya’daki resmi Instagram sayfası, piyasaya sürülmemiş bir Philips akıllı yer lambasının fotoğrafını paylaştı. Bu fotoğraf Hueblog tarafından fark edildi ve akıllı yer lambasının birtakım özelliklerini vurguluyor. Lakin Philips Hue Italia’nın resmi toplumsal medya hesabında şimdi piyasaya sürülmemiş bir eserin fotoğrafını neden paylaştığı şimdi net değil. Yapılan paylaşım, markanın Yeni Yıl indirimlerini tanıtıyordu.

Philips Hue‘nin akıllı yer lambası, ön ve art aydınlatma denetimlerine sahip ve üst kısmında bir halka bulunduruyor. Fotoğrafta, akıllı yer lambasının ön kısmında renkli aydınlatma olduğu ve art taraftan sıcak ışık yaydığı görülüyor. İmaj, aygıtın manuel olarak çalıştırıldığını ve bir ayak basma düğmesi ile denetim edildiğini işaret ediyor. Lakin birebir vakitte Philips Hue uygulaması üzerinden uzaktan da denetim edilebiliyor. Şimdi piyasaya sürülmemiş olan eserin, 2019’da birinci defa gösterilen Beyaz Ambiyans Semeru Yer Lambası olduğu düşünülüyor. Lakin bu eser ticari bir esere dönüşmedi ve o vakit satışa sunulmadı. Philips Hue, Beyaz Ambiyans Semeru Yer Lambasını satışa sunmama kararı hakkında rastgele bir açıklama yapmadı.

Philips Hue yeni oda lambasıyla dikkatleri üzerine çekti

O devirde akıllı yer lambası hakkında bilinen ayrıntılar, azami 350 lümen parlaklığa sahip ve karartılabilir bir LED ışığa sahip olduğunu gösteriyordu. LED ışığın varsayımı ömrü 25.000 saat olarak belirtilmişti. Beyaz ışık sıcaklığı aralığı 2.200K ile 6.500K ortasında değişiyordu ve daha sıcak tonlar, daha soğuk ve gün ışığı taklit eden ışık sağlıyordu. Philips Hue, Beyaz Ambiyans Semeru Yer Lambası yahut onun bir varyantını bu yıl piyasaya sürmeyi düşünüyor olabilir. Ayrıyeten eser görselinin yüklenmesi kolay bir hata da olabilir zira artık kaldırılmış durumda. Bu yeni eser, Philips Hue’nin yenilikçi yaklaşımını ve aydınlatma teknolojisindeki liderliğini sürdürmesi açısından kıymetli olabilir.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)