Proton Pass İnançlı Şifre Paylaşma Özelliklerini Kullanıcılarına Sunmaya Başladı

Proton bu yılın başlarında sunulan Proton Pass şifre yöneticisi için yeni bir özelliği duyurdu. Proton Pass artık kullanıcıların inançlı bir biçimde şifre paylaşma yapmasının önünü açıyor.

Proton Pass bir kişinin kullanıcı ismini ve şifrelerini saklamak için hali hazırda uçtan uca şifreleme kullanıyor. Yeni özellik, birebir kullanıcıların bir kişinin e-posta hesabını yazmalarına imkan tanıyor, böylelikle saklanan hesaplara ve şifrelere de erişebiliyorlar. Ayrıyeten kredi kartı numaralarının, özel notların ve daha fazlasının paylaşılmasına da imkan tanınıyor.

Proton’un açıklaması şu halde: “Şifrelerinizi aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmak günlük ömrü daha kolay hale getirir. İş yerinizde kullanıldığında iş birliğini hızlandırabilir, hassas bilgilere erişimi denetim edebilir ve üretkenliği artırabilirsiniz. Şimdi Proton Pass hesabı olmasa bile herkesle paylaşabilirsiniz. Daveti aldıklarında yeni bir hesap oluşturabilecekler ve sadece iki tıklamayla paylaşılan kasaya erişebilecekler.”

Ücretsiz bir Proton Pass aboneliğiniz varsa, kasanızı hiçbir ek fiyat ödemeden en fazla iki şahısla paylaşabilirsiniz. Olağanda ayda 3,99 ABD doları meblağında olan Proton Pass Plus aboneliği için ödeme yaptıysanız ise kasa başına en fazla dokuz bireyle 20’ye kadar şifre kasasını paylaşabilirsiniz.

Ayrıca şu andan itibaren Ekim ayı sonuna kadar Proton tüm yeni Proton Pass üyelerinin Proton Pass Plus’a 12 ay boyunca fiyatsız olarak kaydolabilmesini sağlıyor.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)