realme’nin Muvaffakiyet Stratejisi: Kule Teknolojisi

Gelecek jenerasyonların gereksinimlerini karşılamak için ileriye dönük teknoloji sunma vizyonuyla  büyüyen cep telefonu markası realme, “Spire” (Kule) stratejisi ile süratle yol almaya devam ediyor. realme 11 Pro serisi ise dünyanın birinci 200 MP Harika Zoom kamerası, tasarımı ve sunduğu tecrübe ile bu stratejinin en düzgün örneklerinden.

Beş yıl evvel realme, dünya çapında milyonlarca genci, ileri teknolojilere ulaşılabilirlik ile güçlendirmek vizyonuyla markayı kurdu. realme, son beş yılda büyük bir muvaffakiyet elde ederek en süratli büyüyen akıllı telefon markalarından biri oldu.

Bu gaye beraberinde zorluklarıyla da geliyordu. realme, tüm bu dinamikler içinde amacına odağını sürdürebilmek  için değerli olana odaklandı ve stratejini şöyle kurdu: İleri teknolojilerle gençleri güçlendirin zira teknoloji herkes için erişilebilir hale getirildiğinde, şirket, sahip olabileceği gücü bilir diyerek realme, odağında daha âlâ dizaynlar ve daha uygun teknolojilerle hayranların sevdiği, öne çıkan eserler üretmeye devam ediyor.

Artık her sayı serisi eseri, güçlü bir realme eser kulesinin doruğu olacak ve büyük bir ileri teknoloji ile öncülük edecek. Eser tecrübesini daha güzel hale getirmek için her eser üstün tasarım, performans ve tecrübeyle de desteklenecek. Bu üç temel öge, kulenin sağlam tabanını oluşturacak ve teknolojiden dizayna, performansa ve daha fazlasına kadar her şey daha uygun kullanıcı tecrübesi için oluşturmaya devam edecek.

Ürün tecrübesini daha da geliştirmek için realme, yeni Global İleri Teknoloji Enstitüsü’ne büyük yatırımlar yapıyor. Üstün yeteneklerle desteklenen realme, tüm şirketin yüzde 60’ını oluşturan mevcut Ar-Ge takımına ek olarak 60’tan fazla önde gelen teknoloji uzmanından oluşan enstitüyü kurdu.

realme’nin teknoloji, eser ve pazarlamada daha fazla sürat ve kalite sunmasına imkan tanıyarak daha çevik ve uyarlanabilir gelişimleri,  ileri teknolojinin geleceğini yaratmak için şarj, fotoğrafçılık, ekran, oyun, yonga seti ve endüstriyel dizayndan oluşan altı ana alana odaklanarak teknolojik gücü de oluşturmasını sağladı.

realme’nin “C” serisinin yanı sıra “Number” serisinin de başarısı, markanın 2022’de Orta Doğu ve Afrika’da fevkalâde düzgün performans göstermesini sağladı. Eserlerin Ar-Ge’sine daha büyük yatırımlar yapılmasının yanı sıra eser kalitesine ve uzun vadeye odaklanılmasıyla realme, 2022’yi yıllık bazda yüzde 57 büyüme oranıyla olumlu bir notla tamamladı.

Bu yıla baktığımızda realme, Spire stratejisini sürdürmeye devam etti; yetenek tabanını ve teknolojik güçlü taraflarını geliştirmeye odaklanırken, eser kümelerini   azaltarak ve temel eser kümelerine odaklanarak verimliliği arttırdı. realme 11 Pro Serisi’nin piyasaya sürülmesiyle bugüne kadar realme’nin eserlerini kullanıcıların hayatlarına yarar sağlayacak formda geliştirme stratejisinin tesirli olduğu kanıtlandı.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)