Samsung Galaxy S24 Serisi, Ön Satışa Özel Fırsatlarla MediaMarkt’ta

MediaMarkt, Samsung’un en yeni akıllı telefon modelleri Galaxy S24 Ultra, Galaxy S24+ ve Galaxy S24’e sahip olmak isteyenler için ön satış devrine özel avantajlı teklifler sunuyor. Ayrıyeten, yapay zeka takviyeli Galaxy S24 serisini birinci elden deneyimlemek isteyen kullanıcılar, MediaMarkt mağazalarını ziyaret edebiliyor.

Samsung Galaxy S24 Serisi, gelişmiş yapay zeka özelliklerine sahip Galaxy AI ile kullanıcı tecrübesini zenginleştiriyor. İrtibat, yaratıcılık, güvenlik üzere alanlarda yenilikler sunan bu seride, gerçek vakitli lisan çeviri özellikleri, metinlerin ve konuşmaların anında çevrilmesini sağlıyor. Samsung Notes  ve Ses Kaydı Asistanı ile not alma ve ses kayıtlarını yönetme süreçleri kolaylaşıyor. Google ile entegre Circle to Search özelliği, ekrandaki içeriklerin süratlice aranmasına imkan tanırken, ProVisual Engine ile fotoğraf ve görüntü çekimleri yapay zeka dayanağıyla güzelleştiriliyor.

Samsung Galaxy S24 Serisi, 4 Şubat tarihine kadar MediaMarkt mağazalarında ve mediamarkt.com.tr adresinde ön satışta olacak. Serinin ileri seviye yapay zeka yetenekleri ve üstün teknik özellikleri, MediaMarkt mağazalarında deneyimlenebiliyor.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)