Samsung Galaxy SmartTag 2 pazar hissesini genişletiyor

Samsung, Galaxy SmartTag 2‘yi global pazara sunmasının akabinde bu eseri şimdi de Hindistan pazarına getirdi. Evvelki sürüme kıyasla, SmartTag 2’nin en besbelli özelliği Compass View fonksiyonelliğinin tekrar tasarlanması oldu. Bu özellik, SmartTag 2’nin pozisyonunu ve sizin pozisyonunuza olan arasını belirten istikamet okları ile birlikte gelir. Bu etiket, rastgele bir UWB dayanaklı Galaxy akıllı telefon ile kolay kolay eşleşiyor.

SmartThings Find uygulaması da güncellendi. Yeni kaydedilen SmartTag’leri entegre ediyor, tam ekran harita görünümü ve sezgisel bir arayüz sunarak takibi daha kolay hale getiriyor.

Samsung Galaxy SmartTag 2 pazar hissesini genişletiyor

Ancak SmartTag 2‘yi nitekim özel kılan şey pil ömrü. Güç Tasarrufu Modu sayesinde tek bir şarjla etkileyici bir biçimde 700 gün sürebiliyor. Olağan Modda bile evvelki modellere nazaran daha üstün performans sergiliyor ve tek bir şarjla 500 güne kadar izleme imkanı sunuyor. Bu, bir evvelki modele nazaran %50 bir güzelleşme demek.

SmartTag 2 ayrıyeten aksesuarlar için bir metal halka içeriyor. IP67 su ve toz direnci derecelendirmesiyle, kuvvetli ortamlar için hazır. Etiket hayli küçük; yalnızca 28,8 x 52,44 x 8,0 mm ölçülerinde ve yalnızca 13,75 gram tartısında.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)