Samsung, Galaxy Z Flip5, Z Fold5 yahut Galaxy Tab S9 Serisi Sahiplerine, 6 Aylık Amazon Prime Üyeliği Veriyor

Samsung Electronics, yakın vakitte tanıttığı yeni katlanabilir modelleri Galaxy Z Flip5, Galaxy Z Fold5 yahut Galaxy Tab S9 Serisi eserlerine sahip kullanıcılara özel, Amazon Prime’ın fiyatsız, süratli kargo ve yayın servisi üzere ayrıcalıklarından 6 ay boyunca fiyatsız faydalanabileceği bir kampanya başlattı. 31 Aralık 2023 tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında, Samsung Galaxy Z Flip5, Z Fold5 ve Galaxy Tab S9 Serisi eserlerine sahip kullanıcılar Amazon Prime’ın bütün özel kampanya ve avantajlarından faydalanabilecek.

Amazon Prime’ın sunduğu avantajlar ise şöyle;

 • Hızlı ve fiyatsız teslimat: Amazon Prime üyeleri, sepet boyutundan bağımsız olarak birebir gün, sonraki gün, iki gün sonra yahut randevulu teslimat seçeneklerinden yararlanabilir.
 • Prime’a özel fırsatlar: Prime üyeleri, hudutlu vadeli fırsatlara ve sırf Prime’a özel ek indirimlere erken erişim hakkına sahiptir. Prime üyelere ayrıyeten seçili eserlerde 250 TL ve üzeri alışverişlerinde sepette %10 indirim fırsatı sunuluyor.
 • Prime Video: Prime Görüntü ile The Rings of Power, Bergen, Rüyanda Görürsün, The Wheel of Time üzere binlerce dizi ve sinemadan favori içeriklerinize sınırsız erişimle ulaşabilirsiniz.
 • Prime Gaming: Prime üyelerine önde gelen oyunlarda oyun içi ayrıcalıklar, aylık olarak yenilenen fiyatsız oyunlar ve Twitch.tv’de favori yayıncıya aylık abonelik sunan bütünsel bir oyun tecrübesi sunuluyor.

Samsung Galaxy Z Flip5, Z Fold5 yahut Galaxy Tab S9 Serisi aygıtlarından birini satın alarak kampanyadan yararlanmak mümkün. Kampanyaya katılmak için ise, Samsung Account üzerinde kayıtlı e-posta adreslerine gönderilecek Amazon Prime üyelik linkini faal etmek kâfi olacak. Birebir vakitte mevcut fiyatlı Amazon Prime üyeleri de kampanyadan yararlanabilmek üzere, 6 ay müddetince kullanım hakkına sahip olacaklar.

Amazon Prime kampanyasından yararlanmak için yapmanız gerekenler:

 • Samsung Account hesabınıza ilişkin e-posta adresinize Amazon Prime 6 ay üyelik armağan fırsatı için gelen e-posta’da bulunan “Şimdi al” butonuna tıklayın.
 • Eğer bir Samsung Account hesabınız yoksa https://account.samsung.com/membership/intro adresinden adımını takip ederek yeni bir hesap oluşturabilirsiniz.
 • Amazon Prime 6 ay ikram üyelik fırsatı e-postasını almak için Samsung Electronics Turkiye A.Ş’ye Ticari Elektronik Mesaj müsaadesi vermiş olmanız gerekmektedir.
 • Açılan Amazon Prime sayfasında “Şimdi etkinleştir” butonuna tıklayarak var olan Amazon Prime hesabınıza giriş yapın yahut yenisini oluşturun.
 • Açılan Amazon sayfasından hesabınıza başarılı halde giriş yapıp yahut ilgili bilgileri doldurup yeni hesap oluşturduğunuzda, 6 aylık Amazon Prime üyeliğiniz otomatik olarak hesabınıza tanımlanacaktır.
 • Üyeliğiniz ile ilgili yenilenme tarihi vb. bilgilere, “Amazon > Hesabım > Prime Üyeliğiniz > Üyeliğini Yönet” kısmından ulaşabilirsiniz.
 • Bu süreçleri başarılı bir formda tamamladıktan sonra aktivasyon linki e-posta adresinize 30 gün içinde iletilecektir.

Amazon Prime kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için 444 77 11 numaralı Samsung Davet Merkezi’ni arayabilir ya da https://www.samsung.com/tr/offer/galaxy-prime-kampanyasi/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)