Samsung, Kalemli S Serisi Tabletlerinde Öğrencilere Özel İndirim Kampanyasını Başlattı

Samsung Electronics, sömestr tatilinde öğrencileri sevindirecek bir kampanya başlattı. 12-31 Ocak tarihleri ortasında geçerli olacak kampanya kapsamında, Samsung’un kalemli S serisi tabletleri Galaxy Tab S9 Ultra, Tab S9+, Tab S9, Tab S9FE+, Tab S9FE ve Tab S6 Lite, özel indirimlerle tüketicilere sunulacak. Kampanyanın geçerli olacağı müddet boyunca, Samsung’un S Serisi kalemli tablet modellerini keşfetmek isteyenler, bu eşsiz fırsatlardan yararlanabilecek.

Kampanya, Samsung mağazaları, Shop Samsung web sitesinin yanı sıra Trendyol, Hepsiburada, Amazon, N11 üzere online satış kanallarında ve MediaMarkt, Teknosa, Vatan üzere büyük zincir mağazalarda geçerli olacak. Kalemli S serisi tabletlerde sunulan bu kaçırılmayacak fırsatlarla, teknoloji tutkunlarının üstün performans ve yaratıcılık imkanları daha erişilebilir hale getiriliyor.

Samsung Electronics’in eğitimde dijital dönüşümü, yaratıcılığı ve interaktif öğrenmeyi herkes için erişilebilir hale getiriyor. Bu kapsamda, sömestr tatilinde sunulan özel indirimlerle eğitimi ve  öğrenme süreçlerini, üniversite öğrencilerinin hayatında daha etkileşimli ve ilgi cazibeli bir tecrübeye dönüştürüyor. Kalemli S serisi tabletler, sanatsal yeteneklerin geliştirilmesinden günlük tertip ve planlama üzere pratik uygulamalara, multimedya içerik üretiminden profesyonel çalışmalara kadar her alanda kullanım kolaylığı ve üstün performans sunuyor. Bu özel indirim kampanyası, başta üniversite öğrencileri olmak üzere her yaştan ve her ilgi alanından kullanıcıyı, dijital dünyanın yenilikçi imkanlarıyla buluşturmayı hedefliyor.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)