TELKODER’in Yeni İdaresi Aşikâr Oldu

Türkiye’de 21 yıldır telekomünikasyon bölümünde tam rekabetin sağlanması ve kesimin gelişmesi için çalışmalar yürüten TELKODER’in, Ankara’da gerçekleşen 12. Olağan Genel Heyet toplantısında, Halil Ender Teberci tekrar lider seçilerek inanç tazeledi. Genel heyette, dernekte 2024-2025 periyodunda misyon yapacak yeni İdare Konseyi ve Denetleme Heyeti üyeleri de seçildi.

Sektörde özgürleşme ve tam rekabet sağlanmadan yurttaşlara en ileri ve en uygun haberleşme imkanlarının sunulamayacağına dikkat çeken Halil Az Teberci, “TELKODER olarak her vakit iki önceliğimiz var ve bunu tek cümlede özetliyoruz. Telekomünikasyon bölümünün gelişimini sağlamak ve bu sayede Türkiye’nin iktisadının altyapısını her daim güçlü kılmak… Dernek olarak 21 yıldır daima doğrulara dikkat çektik ve bu doğrultuda özveriyle, yeterli niyetle çalıştık ve bu yeni devirde de bu yaklaşımla çalışmaya devam edeceğiz. Daha net tabirle, özgürleşme ve rekabeti savunan anlayışımızı sürdürüp, kesimdeki mevcut sorunların çözülmesi ismine onları lisana getirmeye ve uzmanlığımız kapsamında karar vericilere bölümün büyümesi için yapılması gerekenleri anlatmayı sürdüreceğiz.” dedi.

İki yıl mühletle vazife yapmak üzere seçilen TELKODER İdare Konseyi ve Denetleme Şurası üyeleri ise şöyle belirlendi:

Yönetim Kurulu/Asil Üyeler: Halil Az Teberci (TELKODER Başkan) -TTM Telekom, Mehmet Fahri Can (Yönetim Konseyi Lider Vekili)- İşNet, Ceren Okutan (Sayman)-Voip Telekom, Fatma Köksoy-TurkNet, İlyas Ufuk Turgut-Teletek.

Yedek Üyeler: Mehmet Ali Akarca-Koç Sistem, Onur Zorlu-Atlantis Net, İbrahim Tolga Sönmezalp-Eser Telekom, Bülent Şen-DE-CIX.

Denetleme Kurulu-Asil Üyeler: Sevil Çiloğlu (Denetleme Şurası Başkan)-Eser Telekom, Bulut Helvacıoğlu-Comnet, Ezgi Ayata-Millenicom.

Yedek ÜyelerAydın İpekişleyen-TTM Telekom, Ersel Tosun-Atlantis Net, Mehmet Ali Koşar-D-Smart

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)