TP Vision Titan OS ile Stratejik Paydaşlık Oluşturdu

Teknoloji, cümbüş ve reklamcılık şirketi Titan OS S.L. (Titan OS), akıllı TV’ler için bağımsız bir işletim sistemini piyasaya çıkardığını ve bunun yanında reklamcılık hizmetine de başladığını duyurdu.

Titan OS S.L., şirketin Linux tabanlı TV’ler için özel bir iştirake sahip olan TP Vision’ın stratejik partneri oldu. Platform, Avrupa ve Latin Amerika’da seçili Philips ve AOC TV’lerde bulunacak. Yeni işletim sistemi birinci olarak iki adet üst segment modelde yer alacak: PML9009 küçük LED TV ve PUS8909 premium LED TV modelleri 2024 yılı içerisinde raflarda yerini alacak.

Barselona’daki genel merkezinin yanında Amsterdam ve Taipei’de de ek ofisleri bulunan Titan OS S.L., Disney, Roku, Rakuten TV ve KKR’den tanınmış sanayi uzmanları da dahil olmak üzere Avrupa ve Amerika’nın önde gelen cümbüş, medya ve yatırım kesimlerinden tecrübeli sanayi yöneticileri tarafından kuruldu.

TP Vision Avrupa ve Latin Amerika CEO’su Kostas Vouzas marka iş birliğiyle ilgili düşüncelerini “Uzun vadeli iş stratejimiz kapsamında Smart TV platformu seçeneği sunmak artık mecburî hale geldi. Titan OS S.L. ile yaptığımız iştirak sayesinde Titan OS platformunun bir kesimi olduk. Platform, bize kendi kişiselleştirmelerimize ve eser entegrasyonlarımıza da imkan sağlıyor. Sonuç olarak müşterilerimiz, küresel alanda hem premium hizmete kolay erişim sağlıyacak hem de daha fazla lokal içeriğe ulaşabilecek.’’ sözleriyle aktardı.

Titan OS S.L. CEO’su Jacinto Roca heyecanını “Philips ve AOC markalarından sorumlu TP Vision ile ortaklığımızdan ötürü çok heyecanlıyız. Geliştirilmiş ve şahsileştirilmiş temaslı TV tecrübesini sunmak ve izleyicilerin favori içeriklerine kolay ulaşabilmelerini sağlamak için TV’yi birlikte tekrar konumluyoruz. Bu iş birliği sayesinde birinci günden itibaren Avrupa ve Latin Amerika’daki milyonlarca izleyiciye ulaşabileceğiz.’’ sözleriyle aktardı. 

Susie Moan, Currys Baş Data Sorumlusu iş birliğiyle ilgili düşüncelerini “Currys Connected Media ağımızın bir kesimi olarak bu yeni özelliği başlatmak için Titan OS ile ortaklığımızdan ötürü çok memnunuz. Bu iştirak, tüketicilerin ilgisini çekmek için heyecan verici ve yenilikçi bir fırsat” sözleriyle aktardı.

İşletim sistemi; Netflix, Prime Görüntü, Youtube, Disney +, Pluto TV, DAZN ve öteki platformlar da dahil olmak üzere 2024 yılı için global ve lokal ortaklarla yapılan muahedeler kapsamında izleyicilere kapsamlı, premium hizmet verecek ve ilgili kanal listesine erişim sağlayacak.

Titan OS S.L. data güvenliği ve saklılığına verdiği kıymet hasebiyle mahallî ve bölgesel düzenlemelere titizlikle uyar ve en son IAB standartlarına paralel olarak müşterilerinin haklarının korunmasına yardımcı olur. Titan platformu ayrıyeten, inançlı ve sağlam televizyon cümbüşünde yeni bir standart belirlemek için özel olarak gelişmiş dolandırıcılık tedbire ve yanlışsız ölçüm hizmetleriyle güçlendirilmiştir.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)