Uygun Bütçeli AMD A620 Anakartlar Piyasadaki Yerini Alıyor

AMD’nin giriş düzeyi A620 anakartları nihayet son tüketicinin eline ulaşıyor. Piyasada olan B650 ve X670 yonga setli AM5 anakartlar nispeten değerliydi. DDR5 fiyatlarının da tesiriyle yeni sistem toplamak isteyenler yeni AMD platformuna biraz huzursuz yaklaşıyordu. Yurt dışındaki perakendeciler, A620 modellerini 100 doların altında fiyatlarla listelemeye başladı. Böylece AM5 platformuna yükseltme yapmak daha kolay olacak.

B650 yonga seti aslında X670 yahut X670E üzere premium modellere muhtaçlık duymayanlar için âlâ seçenekler sunuyor. Lakin yeniden de B650 modelleri nispeten yüksek fiyatlarla satılıyordu. A620 serisi, hakikaten kısıtlı bütçeye sahip tüketiciler için can suyu olacak. Doğal olarak, üreticiler fiyatı düşürmek için bu anakartlarda sunduğu özellik setini kısıtlama yoluna gidecek. Öteki bir deyişle, A520 anakartlara emsal biçimde daha yavaş ilişki arabirimleri, daha temel irtibat seçenekleri ve daha mütevazı güç dağıtım alt sistemleri benimsenecek.

Polonyalı BuyIT ve Slovak perakendeci Edis Computers, MSI Pro A620M-E’yi sırasıyla 82.90 ve 79.11 dolarlık fiyatla listeledi. Eserler hala tam olarak satışa çıkmadı, fakat fiyat üç aşağı beş üst muhakkak diyebiliriz. Satıcılar şimdi MSI Pro A620M-E hakkında bilgiler paylaşmadı. MSI Pro A620M-E, HDMI ve VGA temas noktasına sahip bir microATX anakart olarak uygun fiyatıyla raflarda yerini alacak.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)