vivo Sevgililer Günü Kampanyası Başladı

Sevgililer Günü yaklaşırken vivo, tüketicilerle online satış platformu myvivoshop.com’da yeni bir kampanya ile buluşuyor. Bu özel günün anısına sevgilisine ve sevdiklerine uygun bütçeli, yüksek performanslı ve uzun ömürlü akıllı telefon almak isteyenler, vivo’nun şık ve şık tasarımı güçlü teknik özelliklerle birleştiren akıllı telefonlarını myvivoshop.com’dan cazip fiyatlarla, faizsiz 6 aya varan kredi imkanlarıyla ve ikramlarla satın alabiliyor.

14 Şubat’a kadar devam edecek olan kampanya kapsamında vivo’nun en yeni teknolojilere sahip akıllı telefonları myvivoshop.com adresinde 700 TL’ye varan indirim fırsatı ile satışa sunuluyor. İndirim kuponlarının yanı sıra kullanıcılar V29 Serisi akıllı telefon modellerini 3 ay faizsiz, başka tüm vivo modellerini de 6 aya varan faizsiz alışveriş kredisi ile alma talihi buluyor. V29 Serisi akıllı telefon alan tüketiciler ayrıyeten telefonlarının yanında 2.499 TL pahasında TWS Air kulaklığa da sahip oluyor.

Akıllı telefonlarını iki büyük Android Güncelleme garantisi ve üç yıla kadar Android Güvenlik Güncelleme garantisi ile satışa sunan vivo, myvivoshop.com üzerinden alımlarda tüketicilere telefonlarında 2 yıl mecburî üretici garantisine ek 1 yıl ekstra fiyatsız üretici garantisi ile toplam 3 yıl garanti avantajı da veriyor.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)