Xiaomi Magnetic Power Bank 2, Qi2 takviyesiyle satışa sunuldu

Xiaomi, geçtiğimiz ay Qi2 kablosuz şarj takviyesine sahip yeni bir güç bankası modelini piyasaya sürdü. Bu eser Xiaomi Magnetic Power Bank 2 ismiyle resmi olarak tanıtıldı. Artık ise Çin’de açık satışa sunuldu. Daha evvel sadece Xiaomi’nin kitlesel fonlama programı aracılığıyla erişilebilir olan bu eser, artık tüm resmi online perakendeciler aracılığıyla temin edilebiliyor.

Porselen Beyazı yahut Açık Gökyüzü Mavisi renk seçenekleriyle alınabilir olan Xiaomi Magnetic Power Bank 2, 6,000mAh kapasiteli bir pil içeriyor. 104.8 x 68 x 15.1mm boyutlarında olan bu eser, deri bir yüzeye sahip ve Qi2 uyumlu aygıtlar için 15W’a kadar kablosuz çıkış takviyesi sunuyor. Şu anda bu standardı kullanan sırf iPhone 13, iPhone 14 ve iPhone 15 serisi akıllı telefonlar bulunuyor.

Xiaomi Magnetic Power Bank 2, Qi2 takviyesiyle satışa sunuldu

Üründe bulunan tek USB Type-C portu, 18W çıkış ve yaklaşık 20W’a kadar giriş dayanağı sağlıyor. Ayrıyeten, güç bankasının dahili bir standı ve bir kayışı bulunuyor; böylelikle kablosuz şarj standı olarak kullanılabilir ve kolay kolay taşınabilir. Son olarak, resmi MagSafe kılıflarıyla uyumlu olduğu belirtiliyor.

Şimdilik Xiaomi Magnetic Power Bank 2, bilhassa iPhone kullanıcıları için mantıklı bir seçenek olarak öne çıkıyor. Android OEM’lerinin Qi2’yi ne vakit tanıtacağı şimdi muhakkak değil. Ayrıyeten, bu aksesuarın küresel pazarlarda ne vakit sunulacağına dair bir bilgi de mevcut değil. Bu güç bankası, 229 yuan (yaklaşık 30 dolar) fiyat etiketiyle, kitlesel fonlama fiyatından 10 yuan daha değerliye satışa çıkarıldı.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)