Xiaomi Robot Vacuum X20 sonunda satışa çıktı

Xiaomi, dört işlevli robot süpürgesi Xiaomi Robot Vacuum X20‘yi tanıttı. Bu yeni robot süpürge, şu anda Hong Kong ve Tayvan’da satışta. Aygıt, vakumlamak, paspaslamak ve süpürmek üzere fonksiyonların yanı sıra bir paklık asistanına da sahip. Xiaomi Robot Vacuum X20, 5.000Pa’ya kadar azamî emiş gücü ve derinlemesine paklık için çift süratli dönen paspas pedlerine sahip.

Xiaomi’nin bu robot süpürgesi, LDS lazer navigasyonuna dayalı bir gezinme mimarisine sahip ve konutun içinde verimli bir halde hareket edebiliyor, mahzurlardan kaçınma teknolojisi sayesinde mahzurlara takılmıyor. Sesli ikazlar, paklık ilerlemesini takip etmenizi kolaylaştırıyor. Ayrıyeten, Xiaomi uygulamasını kullanarak süpürgenin ayarlarını denetim edebilir yahut paklık programı oluşturabilirsiniz. Xiaomi Robot Vacuum X20 ayrıyeten, denetimi için Google Asistan ve Amazon Alexa üzere sesli asistanları da destekliyor.

Xiaomi Robot Vacuum X20 sonunda satışa çıktı

Robot süpürge, 5 ila 10 metrekarelik bir alanın temizlenmesinin akabinde tankını doldurmak yahut paspas pedlerini yıkamak için makul kendi yuvasına geri dönebiliyor. Bu, sistemli bir temizlik işi elde etmenizi sağlıyor. Yuva, pak ve kirli su için her biri 4 litre kapasiteli iki su tankına sahip. Paspas, vakumlama yahut yuvasına dönme esnasında otomatik olarak kaldırılıyor ki pedler kirlenmesin. Süpürgenin 5.200mAh kapasiteli bir pili var, lakin bu pilin tek bir şarjla ne kadar mühlet dayandığı net değil.

Xiaomi Robot Vacuum X20’nin 430ml kapasiteli bir toz haznesi bulunuyor. Yeni Xiaomi robot süpürge, yaklaşık 300$ karşılığında Hong Kong ve Tayvan’da satışta. Xiaomi Robot Vacuum X20‘nin ilerleyen vakitlerde öteki ülkelerde de satışa sunulması bekleniyor. Lakin, bu lansmanın ayrıntıları şu anda mevcut değil.

Xiaomi’nin bu yenilikçi robot süpürgesi, paklık gereksinimlerine çağdaş ve pratik bir tahlil sunuyor. Konutun her köşesini temizleyebilen ve farklı paklık gereksinimlerine ahenk sağlayan bu cihaz, teknoloji severler için ilgi cazibeli bir alternatif oluşturuyor. Bu gelişmiş paklık robotu, konut işlerini kolaylaştırmak ve vakitten tasarruf etmek isteyen kullanıcılar için ülkü bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)