Xiaomi’nin yeni Robot Vacuum T12, mop özelliği ve uygun fiyatıyla Avrupa’da

Xiaomi’nin robot süpürge segmentindeki son yeniliği Robot Vacuum T12, uygun fiyatlı ve birçok ileri özellik sunuyor. Xiaomi’nin bu yeni modeli, robot süpürgeler ortasında daha düşük fiyat aralığında yer alıyor ve şu anda Avrupa Birliği’ndeki birtakım ülkelerde mevcut. Robot Vacuum T12’nin 3,500Pa gücünde bir emiş kapasitesi var ve LDS lazer navigasyon sistemini kullanıyor. 8 metrelik tarama menzili sayesinde meskenin haritasını gerçek bir halde çıkartarak paklık rotasını optimize ediyor. Aygıt, 2K/s örnekleme frekansı ile donatılmış, bu da meskenin haritasının daha hassas çıkarılmasını sağlıyor.

Xiaomi’nin bu robot süpürgesi, dört uçurum sensörü ve iki çarpışma sensörü ile donatılmış, bu sayede merdivenlerden düşme yahut manilere çarpma riskini azaltıyor. Ayrıyeten aygıtta manuel olarak doldurulması gereken akıllı bir su tankı bulunuyor ve üç farklı akış düzeyi ile her vakit optimal paklık sağlanabiliyor.

Xiaomi’nin yeni Robot Vacuum T12, mop özelliği ve uygun fiyatıyla Avrupa’da

Robot Vacuum T12’nin ayarları, eşlik eden uygulama üzerinden denetim edilebiliyor ve paklık programı ayarlanabiliyor. Robotun boyutları 350 x 94.5 mm ve 3,200mAh kapasiteli bataryası tam şarjla 130 dakikaya kadar çalışma mühleti sunuyor. Aygıtın siyah renkli bir kabı var ve Xiaomi Robot Vacuum T12 için OTA güncellemeleri, eşlik eden uygulama üzerinden alınabiliyor.

Fiyatlandırma ve kullanılabilirlik açısından Xiaomi Robot Vacuum T12, şu anda Avrupa Birliği’nde Fransa, İtalya ve İspanya üzere kimi ülkelerde bulunuyor. Fransa ve İtalya’da fiyatı 169,99€ (yaklaşık 185$), İspanya’da ise 179,99€ (yaklaşık 196$). Bu robot süpürgenin öteki Avrupa Birliği pazarlarında ve global olarak ne vakit mevcut olacağına dair şimdi bir bilgi yok.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)