XPG, Platinum ATX3.0 Sertifikalı PCIe 5.0 CYBERCORE II Güç Kaynağını Piyasaya Sürdü

Oyuncular, esporcular ve teknoloji meraklıları için hazır sistemler, bileşenler ve etraf üniteleri üreten XPG, bugün Platinum sertifikalı modüler güç kaynağı serisinin en yenisi CYBERCORE II’nin piyasaya çıkışını duyurdu.

1000W ve 1300W’da iki model sunan bu güç kaynağı ailesi, kendi yüksek performanslı sistemini oluşturanların ve en son yüksek GPU’larla donatılmış ATX tabanlı güç kaynaklarının gereksinimlerine hitap ediyor. Her iki versiyon da PCIe 5.0 12VHPWR (12 + 4 Pin) konektörlü ATX3.0 uyumlu iken, Nidec ile işbirliği içinde tasarlanmış bir termal tahlil sunuyor.

XPG CYBERCORE ll Platinum güç kaynağı serisi, Intel ATX3.0 ihtiyaçlarını yerine getirerek yüksek performanslı ekran kartları ve yüksek güç tüketimine sahip sistemler için özel olarak tasarlanmış hızlı ve kullanışlı modüler kablo yönetimi sunar. Bu nedenle, PCIe 5.0 uygulamaları için bir 12VHPWR (12 + 4 Pin) konektörü ve kablosu içererek hem en yeni kuşak hem de gelecek jenerasyon bileşenlere tam uyumluluk sağlar.

Hem Cybenetics hem de 80 PLUS’tan Platinum sertifikaları alan CYBERCORE ll , %92.91 verimlilik oranıyla platin sertifika standartlarından çok daha yüksek performans sunar. Dahası, Cybenetics Lambda A- sertifikası, Nidec işbirliğiyle tasarlanmış ödüllü XPG VENTO PRO 120 PWM fanının kalitesini de gözler önüne sermektedir. 60 °C’de 60.000 saate kadar soğutabilen fan, ATX Platinum düzeyinde en düşük gürültüde çalışmaktadır. Termal ve akustik performans, 16 cm olan uzunluğu ile birleştirildiğinde daha da etkileyicidir. Az yer kaplaması sayesinde, kendi sistemini dizenlere ATX şasisinin içindeki alanı daha âlâ maksimize etmelerine müsaade verir; bu da daha yeterli kablo idaresi ve ek donanım için daha fazla alan manasına gelir.

XPG CYBERCORE ll serisi, bu eser segmentindeki güç kaynakları için gerekli olan 100% Japon kapasitörleri gibi kusursuz personellik ve yüksek kaliteli üretim materyallerine sahiptir. Ayrıyeten gürültüyü azaltan DC-DC devresi, tansiyon düzeylerini denetim etmek için güç idare IC’si (PMIC) ve öbür muhafaza sistemleri ve aralıklı PFC yüksek güç dönüştürücüsü içerir.

XPG CYBERCORE II Platinum Sertifikalı Güç Kaynağı sekiz endüstriyel sınıf kapsamlı müdafaa (OPP, UVP, OVP, SCP, OTP, OCP, NLO ve SIP) sağlayarak oyuncuların ve profesyonellerin yıllarca  güvenle kullanmaları için 10 yıllık garanti sunmaktadır.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)