YouTube Music ve Premium 100 Milyon Kullanıcıyı Geçti

Google, YouTube Music ve YouTube Premium fiyatlı abonelik hizmetlerinin dünya çapındaki toplamda abonelik sayısının 100 ülkede 100 milyona ulaştığını açıkladı. Öte yandan, duyuruda her hizmete kaç abonenin kaydolduğuna dair detaylar verilmedi.

YouTube Müzik Sorumlusu Lyor Cohen farklı bir blog yazısında Music ve Premium hizmetlerinin geçtiğimiz yıl kullanıcı sayısının 20 milyon arttığını paylaştı: “2015’te pek çok kişi abonelik modelinin YouTube’da gelişebileceğinden kuşku ediyordu. Pazarın kalabalık olduğunu, platformumuzun çok farklı olduğunu söylediler. Bugün – 100 milyon abonenin akabinde – başarımızı yönlendiren şey katiyetle farklılığımızdır ve neden hala büyüme için bu kadar çok alan görüyorum.”

YouTube MusicaArka planda oynatma ve müzik görüntülerinin yanı sıra 100 milyon müziğe reklamsız erişim sunuyor. YouTube Premium ise YouTube Music’in tüm özelliklerinin yanı sıra her türlü YouTube görüntüsünü, sinemasını ve TV gösterisini reklamsız görüntülemeyi sağlıyor. Ayrıyeten çevrimdışı kullanım için görüntü indirme ve başka taşınabilir uygulamaları kullanırken görüntülerin art planda oynatılması da destekleniyor.

Oyun Haberleri

Değerlendirme
0 (0 Oy)